Корзина (0)
Ваша корзина пуста!
Уникальный проект для онлайн и оффлайн курсов и школ маникюра - SPA-time от SHELLY™

Уникальный проект для онлайн и оффлайн курсов и школ маникюра - SPA-time от SHELLY™

108
0
29 Октября, 2022

Навчання - це важкий труд! Тому ми вирішили, що трішки релаксу та спа-процедур не тільки не стануть на заваді закріпленню пройденого матеріалу, а й поліпшать настрій майстринь та знімуть втому. А ваші учні будуть згадувати час, проведений у школі з посмішкою та будуть рекомендувати вас своїм колегам! Ми вирішили допомогти викладачам у їх непростій справі, та урізноманітнити процес навчання,  зробити його більш цікавим та сповненим нових емоцій.

Ми розпочинаємо проект СПА-година з Shelly™! В чому суть? Після завершення навчання, ваші учні мають можливість протестувати всі засоби Shelly™ на собі. Кожна школа, яка візьме участь у проєкті протягом 6 місяців, буде отримувати усі засоби для догляду за шкірою рук та ніг Shelly™ - безкоштовно! (кількість продукції буде залежати від чисельності студентів, які пройдуть навчання у вашій школі).

Що потрібно від вас? 

  • Проводити весело час з вашими учнями
  • Після навчання виділити годину часу на спа-процедури від Shelly™, отримати задоволення та досвід. Виграшне поєднання!
  • Ділитися моментами навчання з Shelly™ в інстаграмі під хештегом #spashelly (робіть сторіс і пости про SPA Time від Shelly™ і не забувайте ставити хештег, щоб ми їх побачили)

Проєкт буде проходити у декілька етапів:

  1. Заповнення анкети (для того, щоб ми могли підготувати найкращі умови співпраці, нам потрібно з вами ближче познайомитись)
  2. На основі заповнених анкет ми оберемо перших 20 учасників з усієї України, які увійдуть у тестову групу. Хто не потрапив у першу 20-ку не сумуйте: по-перше, всіх хто заповнить анкету чекають подарунки. По-друге, у вас ще буде шанс потрапити до нашого проєкту у наступному турі в грудні.
  3. Для викладачів онлайн-курсів та школ ми згенерували унікальні промо-коди на знижку 20% для ваших учнів, які проходять онлайн навчання + СЕКРЕТНИЙ БОНУС для викладачів 

Перший тур оголошуємо відкритим! 

Анкети приймаємо до 10.10.22, а через 5 днів оголосимо першу 20-ку учасників! 

108
0
29 Октября, 2022
Ваш комментарий будет первым